auto detailing Poznań

polerowanie reflektorów Poznań

od 199 złza komplet

Cena zawiera:

polerowanie reflektorów

Dodatkowe pytania ?

Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz wiadomość mailową, chętnie odpowiemy na twoje pytania.

Telefon

61 307 12 21

Email

wyligany@gmail.com

Polerowanie oraz zabezpieczenie

Przejrzystość kloszy twoich reflektorów  gwarantuje dobrą widoczność po zmroku, a co za tym idzie zwiększa bezpieczeństwo twoje oraz innych uczestników ruchu. Kolejny aspekt to oczywiście kwestie wizualne, nasza regeneracja pozwala na bezinwazyjne odświeżenie wizualne twoich lamp samochodowych oraz motocyklowych. Nie czekaj aż policja zatrzyma twój dowód rejestracyjny skorzystaj z profesjonalnego odświeżenia twoich lamp samochodowych. 

polerowanie kloszy

Dajemy gwarancję na 1 rok przejrzystości twoich reflektorów dzięki zabezpieczeniu powłoką ceramiczną. Profesjonalne polerowanie to nie wszystko… w przypadku gdy twoje reflektory nie zostaną odpowiednio zabezpieczone efekt będzie krótko trwały. Wykonujemy tylko zewnętrzną regenerację kloszy zupełnie bezinwazyjną, nie ściągamy reflektorów, nie rozklejamy kloszy, dzięki czemu nie musisz się obawiać że klosz będzie parował lub się rozszczelnił.

auto detailing Poznań

Marka wyligany działa prężnie od kilku lat w branży auto detailing Poznań, dzięki doświadczeniu w oraz stale poszerzanemu zakresowi wiedzy świadczymy usługi najwyższej klasy.

Copyright © wyligany.pl 2021. wszystkie prawa zastrzeżone.